Tworzenie stron internetowych

Z czym się wiąże tworzenie stron internetowych?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, tworzymy zarówno platformy www oparte o najpopularniejsze systemy CMS, jak i wdrażamy rozwiązania dedykowane. Serwisy projektowane od początku do końca z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Zamawiającego, sprawdzają się zarówno przy budowie sklepu internetowego, firmowej strony – wizytówki, jak i bloga. Z kolei gotowe oprogramowanie, jak WordPress, Joomla! czy Drupal to gwarancja szybko i profesjonalnie wykonanej, prostej witryny www – idealnej na start lub dla podmiotów o ograniczonym budżecie.

Wykonujemy:

 • firmowe wizytówki,
 • rozbudowane serwisy posiadające liczne funkcjonalności: blogi, newsletter itp.,
 • proste i zaawansowane technologicznie sklepy internetowe,
 • platformy typu one page oraz landing page,
 • wiele innych typów i rodzajów serwisów internetowych.

Wdrażanie strony internetowej

Kompleksowa usługa obejmuje nie tylko tworzenie, ale również wdrażanie serwisu, poprzedzone fazą testów. Dzięki wykorzystaniu gotowych rozwiązań osadzenie witryny na serwerze jest nie tylko bezproblemowe i szybkie, ale również w pełni profesjonalne i kompletne. O nic nie musisz się martwić! Dopiero po całkowitym upewnieniu się, że portal jest w 100% sprawny i funkcjonalny, zostanie on umieszczony na serwerze i będzie dostępny dla Twoich przyszłych i obecnych Klientów.

Funkcjonalności stron internetowych

 • Responsywność

  Wszystkie tworzone przez nas strony i sklepy internetowe są dostosowane do dowolnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Dzięki temu każda witryna będzie poprawnie wyświetlała się na komputerze PC, laptopie, tablecie czy smartfonie.

 • Gotowość do pozycjonowania

  Projektując witryny www dbamy, aby zarówno ich budowa, jak i zaimplementowane funkcjonalności były zgodne z wytycznymi Google i umożliwiały skuteczne pozycjonowanie w sieci. Elementy umożliwiające działania SEO w obrębie strony pozwalają zwiększyć jej widoczność mniejszym nakładem pracy i obniżyć wydatki na pozycjonowanie.

 • Integracja z Google Analytics

  Dostarczymy Ci gotową stronę podpiętą do Google Analytics – największego darmowego narzędzia do profesjonalnej analizy ruchu w serwisie. Dzięki temu zyskasz szczegółową wiedzę na temat tego, jak zachowują się na portalu użytkownicy i skąd na niego trafiają – oczywiście wszystko za darmo!

 • Zgodność ze standardami UX

  Zlecając nam tworzenie www, zyskujesz pewność serwisu zaprojektowanego ze standardami UX (user experience), dzięki czemu korzystanie ze strony staje się prawdziwą przyjemnością – to szansa na zwiększenie współczynnika konwersji i lepszą sprzedaż.

Główne funkcjonalności stron internetowych
Systemy zarządzania treścią

System zarządzania treścią (CMS)

Na życzenie Zamawiającego jesteśmy w stanie każdą witrynę wyposażyć w prosty w obsłudze system zarządzania treścią CMS. Dzięki niemu aktualizowanie treści na portalu, dodawanie nowych artykułów, multimediów czy produktów do sklepu będzie możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką – bez znajomości zasad programowania.

Od czego zależą koszty projektu strony

Ostateczna cena za stworzenie platformy internetowej uzależniona jest od wielu czynników, do których przede wszystkim należy zaliczyć: typ strony, stopień jej skomplikowania, dodatkowe funkcjonalności czy usługi. Pod uwagę brane są również koszty związane z implementacją dedykowanych rozszerzeń i modułów, czasochłonność projektu i wiele innych czynników. Chcesz poznać koszt wykonania swojej wizytówki internetowej lub sklepu? Zleć darmową wycenę już dziś.

Dodatkowe usługi

W ramach projektowania i tworzenia stron www oferujemy również szeroki katalog usług dodatkowych, takich jak:

 • audyty SEO,
 • audyty UX,
 • opieka nad social media,
 • kampanie PPC Google Ads,
 • pozycjonowanie,
 • analityka internetowa

oraz wiele innych. Skontaktuj się z naszym biurem i zamów nowoczesną, atrakcyjną i skuteczną stronę internetową dla swojej firmy lub sklepu online.